Pioneering for You

Kontakt

Centrala

Wilo Polska Sp. z o.o.

ul. Jedności 5
05-506 Lesznowola

Skontaktuj się z nami!

801 369 456

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

 

Dział Techniki Budowlanej

REGION I

Mariusz Śmigiel - Kierownik regionu

INWESTYCJE

Grzegorz Celmer - woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie
tel. 604 243 412
e-mail: grzegorz.celmer@wilo.pl

Mariusz Śmigiel -woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie
tel. 602 559 030
e-mail: mariusz.smigiel@wilo.pl

DYSTRYBUCJA

Bartłomiej Jaworski - woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie
tel. 696 991 455
e-mail: bartlomiej.jaworski@wilo.pl

 

REGION II

Jacek Wichrzycki - Kierownik regionu

INWESTYCJE:
Rafał Gierejko - woj. podlaskie, mazowieckie
tel. 602 785 385
fax. 22 702 61 00
e-mail: rafal.gierejko@wilo.pl

Grzegorz Grzyb - woj. mazowieckie
tel. 604 900 666
fax. 22 702 61 00
e-mail: grzegorz.grzyb@wilo.pl 

Dariusz Knap - woj. mazowieckie
tel. 665 401 246
fax. 22 702 61 00
e-mail: dariusz.knap@wilo.pl

Norbert Sankowski - woj. mazowieckie
tel. 606 309 300
fax. 22 702 61 00
e-mail: norbert.sankowski@wilo.pl

Gniewosz Siemiątkowski - woj. mazowieckie
tel. 665 402 684
fax. 22 702 61 00
e-mail: gniewosz.siemiatkowski@wilo.pl

DYSTRYBUCJA:
Jacek Wichrzycki - woj. mazowieckie, podlaskie
tel. 602 440 869
fax. 22 702 61 00
e-mail: jacek.wichrzycki@wilo.pl

 

REGION III

Adam Kopacz - Kierownik regionu

INWESTYCJE:

Tomasz Kantor - woj. lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie
tel. 665 401 994
e-mai: tomasz.kantor@wilo.pl

DYSTRYBUCJA:
Adam Kopacz
- woj. lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie
tel. 665 400 143
e-mail: adam.kopacz@wilo.pl

 

REGION IV

Marek Stachurski -Kierownik regionu

INWESTYCJE:

Albert Adamus- woj. śląskie
tel. 604 277 800
e-mail: albert.adamus@wilo.pl

Grzegorz Bielecki - woj. małopolskie
tel. 606 305 605
e-mail: grzegorz.bielecki@wilo.pl

DYSTRYBUCJA:

Marek Stachurski - woj. śląskie, małopolskie
tel. 604 219 988
fax. 32 276 25 42
e-mail: marek.stachurski@wilo.pl 

 

REGION V

Jan Mitura - Kierownik regionu

INWESTYCJE:

Ewa Skibińska -woj. dolnośląskie, lubuskie
tel. 602 440 689
e-mail: ewa.skibinska@wilo.pl

Paweł Andruszkiewicz -woj. dolnośląskie, opolskie
tel. 602 200 414
e-mail: pawel.andruszkiewicz@wilo.pl

Michał Kotlarek - woj. łódzkie, opolskie
tel. 606 277 588
e-mail: michal.kotlarek@wilo.pl

DYSTRYBUCJA:

Jan Mitura - woj. dolnośląskie, łódzkie, lubuskie, opolskie
tel. 606 379 279
e-mail: jan.mitura@wilo.pl

 

REGION VI

Katarzyna Czapska -Kierownik Regionu

INWESTYCJE:

Katarzyna Czapska - woj. wielkopolskie

tel. 602 317 564
e-mail: katarzyna.czapska@wilo.pl

Arkadiusz Iwanow - woj. zachodniopomorskie

tel. 500 162 020
e-mail: arkadiusz.iwanow@wilo.pl

Jakub Samsel - woj. wielkopolskie

tel. 608 328 040
e-mail: jakub.samsel@wilo.pl

DYSTRYBUCJA:
Marek Andrzejewski - woj. wielkopolskie, zachodniopomorskie
tel. 604 178 778
e-mail: marek.andrzejewski@wilo.pl

Witamy

Jeśli mają Państwo pytania prosimy o kontakt.

 

 

T 801 369 456
T 801 DO WILO

F 22 702 61 00

Podziel się