Pioneering for You

Kontakt

Centrala

Wilo Polska Sp. z o.o.

ul. Jedności 5
05-506 Lesznowola

Skontaktuj się z nami!

801 369 456

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

 

Dział Komunalny

POLSKA Komunalni 2016 04 08

Jerzy Beringer - woj. zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie
tel. 665 402 221
e-mail:jerzy.beringer@wilo.pl

 

Tomasz Żmijewski - woj. podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie
tel. 608 367 736
e-mail: tomasz.zmijewski@wilo.pl

 

Dariusz Suski - woj. lubelskie, podkarpackie
tel. 600 078 510
e-mail:dariusz.suski@wilo.pl

 

Paweł Moskal- woj. lubelskie, podkarpackie
tel. 660 785 080
e-mail:pawel.moskal@wilo.pl


Andrzej Baran - woj. małopolskie, śląskie, świętokrzyskie
tel. 604 783 283
e-mail: andrzej.baran@wilo.pl

  
Anita Halicka - woj. łódzkie, mazowieckie
tel. 602 559 459
e-mail: anita.halicka@wilo.pl

 
Jolanta Kucharska - woj. mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie
tel. 785 500 016
e-mail: jolanta.kucharska@wilo.pl

 
Damian Rackiewicz - woj. dolnośląskie, opolskie, lubuskie, wielkopolskie
tel. 608 080 870
e-mail: damian.rackiewicz@wilo.pl

Witamy

Jeśli mają Państwo pytania prosimy o kontakt.

 

 

T 801 369 456
T 801 DO WILO

F 22 702 61 00

Podziel się