Pioneering for You

Aktualności

Centrala

Wilo Polska Sp. z o.o.

ul. Jedności 5
05-506 Lesznowola

Skontaktuj się z nami!

801 369 456

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

 

PEC Info

Zapraszamy do zapoznania się z gazetą „PEC Info”, wydawnictwa przygotowanego specjalnie dla Przedsiębiorstw Ciepłowniczych. Pismo przeznaczone jest dla osób pracujących na różnych stanowiskach w Państwa Firmie.

PEC Info numer 6

PEC Info numer 6

pec numer 6

W tym wydaniu przedstawiamy miejsca, w których bezawaryjnie pracują pompy Wilo. Pierwsze z nich to Międzynarodowy Bałtycki Park w Pruszczu Gdańskim. Dzięki zainstalowanej pompie Wilo-Stratos GIGA jako pompie sieciowej spełniliśmy postawione nam kryteria - elastyczności, wysokiej niezawodności i niskiego zużycia energii elektrycznej. Kolejnym powodem do dumy jest Układ wysokosprawnej kogeneracji w ECO Kutno. Obszerny artykuł na ten temat znajdziecie Państwo na stronach 3-5 napisany przez Prezesa ECO Kutno S.A.

PEC Info numer 5

PEC Info numer 5

pec info 5

W tym numerze m. in. artykuł autorstwa mgr inż. Zygmunta Bednarskiego dotyczący ekonomicznych aspektów eksploatacji pomp Wilo – Stratos a także reportaż z finału zawodów strzeleckich

PEC Info numer 4

PEC Info numer 4

pec info 4

Numer 4 gazety poświęcony jest w całości eliminacjom zawodów strzeleckich, organizowanych w ramach WILO Prestige Expirience Club

Pobierz

PEC Info numer 3

PEC Info numer 3

pec info 3

W bieżącym numerze m.in. artukuł Lesława Iskrzyckiego pt. "Modernizacja systemów ciepłowniczych w PEC Tychy" a także relacja ze szkolenia, które odbyło się w MPEC Konin.

PEC Info numer 2

PEC Info numer 3

PEC Info numer 2

W bieżącym numerze m.in. relacja ze szkolenia MPEC Konin, 50-lecie PEC Tychy a także zaproszenie do Akcji Wilo "PREZENT DLA ZIEMI"

PEC Info numer 1

PEC Info numer 1

PEC Info numer 1

Szanowni Państwo!

 

Przedstawiamy pierwszy numer gazety „PEC Info”, wydawnictwa przygotowanego specjalnie dla Przedsiębiorstw Ciepłowniczych. Pismo wydawane będzie periodycznie i przeznaczone jest dla osób pracujących na różnych stanowiskach w Państwa Firmie. Chcielibyśmy, aby to pismo redagowane było głównie przez Państwa. Dlatego zachęcamy do dzielenia się, na łamach tej gazety, rozwiązaniami i pomysłami, które udało się Państwu zastosować w swoim przedsiębiorstwie. Tutaj możecie również wyrazić swoją opinię o pompach i urządzeniach WILO zastosowanych w Waszych systemach. Państwa uwagi i rozwiązania z pewnością będą pomocne innym w codziennej pracy nad doskonaleniem funkcjonowania systemów w ich przedsiębiorstwach.

Witamy

Jeśli mają Państwo pytania prosimy o kontakt.

 

 

T 801 369 456
T 801 DO WILO

F 22 702 61 00

PEC Info

Podziel się