Serwis Wilo Polska

Podziel się

Centrala

Wilo Polska Sp. z o.o.

ul. Jedności 5
05-506 Lesznowola

Skontaktuj się z nami!

801 369 456

Poniedziałek - Piątek

8:00 - 16:00

 

Pomaganie przez serwisowanie

Zespół muzyczny „Remont Pomp”

Inspiracją zespołu jest muzyka etniczna z naciskiem na bogactwo muzyki afrykańskiej. Remont Pomp odkrywa także przestrzenie muzyki eksperymentalnej grając na przedmiotach na co dzień nie kojarzonych z muzyką. Jako przykład mogą służyć utwory wykonywane na stole, szklankach, kieliszkach, dzbanach czy też beczkach.

Pierwszy kontakt z Wilo zaowocował powstaniem dwóch fantastycznych utworów zagranych na pompach i częściach urządzeń pompowych. Muzyka jest wszędzie, jeśli słucha się sercem.

Motyw serca i pomp przeplatał się w naszych światach tak mocno, że postanowiliśmy pomóc Remontowi Pomp wydać ich drugą płytę, nad którą obecnie trwają prace.

Teraz możemy zrobić to razem, gdyż z każdego zlecenia serwisowego 5 zł przeznaczymy na wsparcie projektu wydania drugiej płyty i trasy koncertowej zespołu!

Zatem jeśli lubisz pomagać czekamy na Twoje zlecenia!

www.wilo.pl/serwis

 

 

W 2011 roku zespół spotkał się z Mikołajem Trzaską, który dzięki swojej wrażliwości muzycznej i ogromnej empatii odkrywał nowe przestrzenie przed muzykami Remontu Pomp. Niejednokrotnie zwracał uwagę na szczególny, ekspresyjny i nieskrępowany sposób, z jakim członkowie Remontu Pomp grają utwory czy improwizacje. Współpraca zaowocowała także nagraniem wspólnej płyty pt: „Złota Platyna”.

Podziel się

Witamy

Jeśli mają Państwo pytania prosimy o kontakt.

 

 

T 801 369 456
T 801 DO WILO

F 22 702 61 00

NAPRAWY

Pioneering for You